Branża budowlana

Przejeżdżając obok placu budowy mali chłopcy często odwracają głowy w kierunku ogromnych buldożerów, spycharek czy koparek. Maszyny takie widują również w bajkach. Często zadają pytania: co ta maszyna robi?, dlaczego?, po co? Wytłumaczenie dziecku, o co w tym wszystkim chodzi, często wzbudza w nim jeszcze większą ciekawość i chęć spróbowania swoich sił w budownictwie 🙂 Dlaczego więc nie umożliwić malcowi zdobywania doświadczeń w tej branży?

Mali budowlańcy – małe maszyny budowlane

Rynek zabawkarski oferuje dla tej grupy zainteresowanych specjalistyczne pojazdy dla dzieci, takie jak: koparki – jeździki, traktory, ciągniki i koparki na pedały oraz wiele innych. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dostępne są gabarytowo większe traktory na akumulator. Posiadają przekładnie biegowe, mechanizm na pedały, hamulec ręczny, ruchomy fotel, regulowaną kierownicę, a nawet pompowane koła.

Informacje dodatkowe

Producenci oferują szereg dodatkowych elementów, które można przymocować do podstawowej wersji pojazdu, np.: przyczepy – wywrotki, ruchome łyżki do traktora, holowniki, podstawy stabilizujące.

Proponowane pojazdy dla dzieci są starannie wykonane, z dbałością o najmniejszy szczegół! Są bezpieczne dla dzieci, bardzo stabilne na podłożu i łatwe w prowadzeniu. Zabawki produkowane są z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na ścieranie i uderzenia oraz łatwych do utrzymania czystości.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*