Chcę być rolnikiem!

Małe dzieci są bardzo ciekawe świata. Podpatrują dorosłych w ich codziennych obowiązkach i stąd często czerpią inspirację do swoich zabaw. Chłopcy chcą być np. policjantami, strażakami, kierowcami, itd. itd. A co jeśli malec podpatrzył – czy to w bajce, czy też w rzeczywistości, szczególnie z bliska – pracę rolnika i jego specjalistyczny sprzęt? Chce zostać rolnikiem! Czemu nie! Na rynku znajdziemy pojazdy dla dzieci, które są miniaturami dużych maszyn rolniczych. Dziecko będzie się czuło ważne i dumne z siebie, jeśli zadamy mu np. przewożenie na przyczepce traktora skoszonej przez nas trawy.

 

Oferta dla małych rolników

Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich małych klientów oferują różne specjalistyczne pojazdy dla dzieci, w tym maszyny rolnicze. Mamy więc do wyboru: traktorki – jeździki do odpychania, traktory na pedały, traktory na akumulator, a oprócz tego: przyczepy farmerskie, brony talerzowe, pługi, wywrotki, wyciągarki do traktora, itp.

 

Maszyny rolnicze

Wybór zabawki zależy od wieku, wzrostu i umiejętności manualnych dziecka. Rolnicze pojazdy dla dzieci są starannie wykonane, z dbałością o najmniejszy szczegół! Zabawki produkowane są z wysokiej jakości tworzyw, praktycznych i łatwych do utrzymania czystości. Posiadają ciekawą kolorystykę i estetyczny wygląd. Żaden prawdziwy farmer nie pogardziłby takim sprzętem!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*