Mali chłopcy i wielkie marki samochodów

Można się nieźle uśmiać przysłuchując się poważnym dyskusjom małych chłopców na temat marek samochodów. Powtarzają, jak wytrawni znawcy, zasłyszane u dorosłych określenia: „audica”, „beemka”, „porszak” czy „mesio”. „Mesio”, jako zabawka, jest obiektem westchnień niejednego małego automaniaka, który doskonale wie, jak wygląda „celownik” mercedesa i jaka jest jego pozycja w hierarchii samochodów.

 

Mercedesy dla małych mężczyzn

Dla fanów mercedesa nie brakuje zabawek z emblematem tej marki. Mercedesy, jako pojazdy dla dzieci, dostępne są w różnych odsłonach: dla najmłodszych są to jeździki – odpychacze, a dla starszych –  traktory na pedały, zdalnie sterowane śmieciarki czy ciężarówki (oczywiście z „celownikiem”!). Perełkami wśród Mercedesów – zabawek są pojazdy na akumulator: terenowa straż pożarna czy śmieciarka z zamiatarką. Ta ostatnia jest hitem na rynku zabawkarskim. Śmieciarka Mercedes jest największym dostępnym samochodem dla dzieci.

 

Bezpieczeństwo

Pojazdy dla dzieci z emblematem Mercedesa są starannie wykonane, z dbałością o najmniejszy detal! Są bezpieczne, bardzo stabilne na podłożu i łatwe w prowadzeniu. W przypadku pojazdów na akumulator, producenci dbają, aby układy mechaniczne były niedostępne dla dzieci (zabudowane). Zabawki produkowane są z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na ścieranie i uderzenia oraz łatwych do utrzymania czystości.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*