Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych

trampolina berg, trampolina dla dzieci, trampoliny ogrodowe, brykacze.pl

Nie ma nic wspanialszego, niż wspólna zabawa rodziców i dzieci. Skakanie na trampolinie to zabawa, która cieszy każdego – niezależnie ile ma lat. Dlatego trampoliny ogrodowe Berg cieszą się taką popularnością. Są naprawdę solidne i profesjonalne. Najlepsze modele nadają się dla dzieci i dla dorosłych, więc wspólna zabawa jest możliwa.

Trampolina ogrodowa Berg Talent Inground

trampolina dla dzieci, trampolina berg talent, trampolina ogrodowa, trampoliny ogrodowe, trampoliny berg, brykacze.pl

Świetna trampolina ogrodowa dla dzieci. Jest nieduża, niedroga i służy do montażu w ziemi. Dzięki temu zajmuje niewiele miejsca, oraz wygodnie jest małemu dziecku wejść do środka. Trampoliny ogrodowe z tej serii są idealne dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się skakać.

Trampolina Berg Favorit Deluxe

trampolina dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampoliny ogrodowe, trampoliny dla dzieci, trampoliny berg, brykacze.pl

Trampoliny ogrodowe z serii Berg Favorit to nieco bardziej zaawansowany model, który przede wszystkim dostępny jest w większych rozmiarach. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nigdy nie skakało na trampolinie i dopiero będzie się tego uczyć, ale nie jest już maluszkiem, to ten wybór wydaje się być najlepszy. Oczywiście można zawsze wybrać bardziej zaawansowany model.

Trampolina ogrodowa Berg Champion

trampolina dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampoliny ogrodowe, trampoliny dla dzieci, trampoliny berg, brykacze.pl

To prawie najwyższy model w hierarchii trampolin Berg. Trampoliny ogrodowe z tej serii wyróżniają najlepsze sprężyny Twinspring Gold, które są wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu zwiększają wybicie. Ponadto zastosowana mata, oraz stelaż pozwalają na używanie tej trampoliny przez osoby dorosłe. Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz bawić się razem ze swoimi dziećmi!

Trampolina ogrodowa Berg Elite+

trampolina berg, trampoliny berg, trampoliny dla dzieci, trampoliny dla dorosłych, trampoliny ogrodowe, trampolina ogrodowa, brykacze.pl

W pełni profesjonalna trampolina dla dorosłych i dzieci. Wykonana została z najlepszych materiałów i elementów. Dostępna jest w największych rozmiarach, a dzięki wzmocnionemu wybiciu, można wykonywać różne tricki i akrobacje. Trampoliny ogrodowe Berg Elite+ to produkt doskonały.


Firma Berg słynie również z najlepszych jeździków – gokartów dla dzieci. Cudownym modelem jeździka jest Berg Go2, który jest wyjątkowy, gdyż został zaprojektowany tak, by służyć dziecku przez długi czas. Już maluszek może na nim jeździć, gdy rodzic użyje specjalnej rączki do pchania. Następnie maluszek może odpychać się nóżkami, a na końcu wyciągnąć pedały i jechać na najprawdziwszym gokarcie – jeździku.

gokart dla dzieci, brykacze.pl, berg go2, gokart berg, jeździk dla dzieci berg

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*