Profesjonalne trampoliny w Twoim ogrodzie

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg

Trampoliny firmy Berg to najlepszy wybór. Spośród innych producentów trampolin wyróżniają się tym, że są to nie tylko zabawki dla dzieci, ale także profesjonalne i kompletne trampoliny sportowe, na których mogą skakać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Mała trampolina ogrodowa dla dzieci

Berg Talent Inground 180 cm

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, mała trampolina, berg, brykacze.pl

Mała trampolina firmy Berg to idealny wybór dla najmłodszych dzieci, a także dla maluchów, które nie mają jeszcze doświadczenia w skakaniu. W wersji inground trampolina montowana jest do podłoża, dzięki czemu wejście jest niżej i nie wymaga drabinki.

Trampolina dziecięca od 3 lat

Berg Favorit 270 cm Deluxe

trampolina ogrodowa berg, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Ten model trampoliny świetnie sprawdzi się zarówno dla amatorów, jak i nieco bardziej doświadczonych dzieci. Posiada nieco większy rozmiar, a także lepszą siatkę.

Trampolina dla dzieci i dorosłych

Berg Champion 270 cm Comfort Twinspring Gold

trampolina ogrodowa berg, trampolina do ogrodu, trampolina dla dzieci, brykacze.pl

Trampolina ogrodowa Berg Champion to świetny model, na którym mogą skakać nie tylko dzieci, ale także dorośli. Posiada najlepsze sprężyny Twinspring Gold, które nie tylko są niesamowicie wytrzymałe, ale także elastyczne, co zwiększa pole najlepszego wybicia. Dostępna jest w rozmiarach aż do 430 cm.

Profesjonalna trampolina sportowa

Berg Elite+ T-Series Twinspring Gold

trampolina ogrodowa berg, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

W pełni profesjonalna trampolina ogrodowa Berg Elite+. Jest to genialny, sportowy model, przeznaczony stricte do wyczynowego skakania. Świadczy o tym fakt, że seria Elite jest dostępna w największych dostępnych rozmiarach, użyte sprężyny to Twinspring Gold, a zastosowana mata została wykonana w technologii AirFlow, która zwiększa siłę wybicia.

Trampoliny Berg dostępne są również w innych wariantach, a także gokarty. Spójrz na stronie oficjalnego dealera Berg w Polsce – e-berg.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*